HooM

HooM, konukların otellerdeki hizmetleri, kendi mobil cihazlarından aktif bir şekilde kullanılması için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.
Girişimin adı
HooM
Kuruluş tarihi
Kasım 2015
Şirketleşme
Evet
Takımın üye sayısı
6
Girişimin aşaması
Kullanıcılar
Kategori
Kurumsal yazılım, Tüketici ürünleri, Yazılım
Sektör
Kurumsal yazılım, Mobil, İletişim & medya
Ürünün kullanım şekli
Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android), Giyilebilir donanım
Şehir
Izmir, Turkey

Girişimin özet bilgisi

Hoom Otel Etkileşim programıyla otelinizde konaklarken; Resepsiyon ile anlık yazışabilir, Oda Servisi bölümünden menüleri görüp sipariş verebilir, Tek tuş ile oda ihtiyaçlarını talep edebilir, hizmet saatleri ve aktiviteleri görebilir, spa masaj ve alakart restorantların içeriğini görebilir ve rezervasyon yapabilir,bana getir ile şezlongunuzda otururken garson çağırabilir veya sipariş verebilirsnz

Takım

Çağdaş İnan Atsüren

Ben 1985 izmir doğumluyum. Macaristan Debrecen üniversitesinde Bilgisayar mühendisliği okudum 1999 yılından itibaren yazılım sektöründe olup bir çok ödül aldım bunun yanında 2001 yılında kendi yazılım şirketimi kurdum. Şirket olarak ogünden bugüne 900+ müşteriye en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz

İş modeli

Hedef kitle

Yerel ve Global Bütün Oteller

Pazarlama stratejisi

Birebir görüşme

Gelir modeli

Gelir modelimiz şuanda yıllık kiralama şeklindedir. yeni revizelerden sonra ayrıca otel oda başı fiyatlandırma sistemine geçiş sağlayacağız.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü

$ 3.600.000.000

Rekabet

Aslına bakılacak olursa global ve yerel pazarda 5 adet rakibimiz var şayet özellik bakımından Hoom uygulamamızın sadece %60 ı kadar benzerlikleri mevcut gerek yazılım kalitemiz gerekse performans ve görsel alandaki profesyonelliğimiz ile tüm uygulamalar arasında en iyiyiz diyebiliriz.

Temel Performans Göstergeleri (KPI)

  • 0 Tamamen Hazır

Girişimin mevcut durumu

Girişimimiz tamamıyla bitmiş olup bir çok otelde test yayınına girmiştir. Satış pazarlama ağı ve yeni versiyon yükseltmelerine geçiş yapma aşamasındayız.

Diğer bilgiler

Homeros Bilişim olarak tamamıyla kendi bünyemizde finanse ederek projemizi hayata geçirdir. Pazarlama ve satış ağındaki gider büyüklüğünden ötürü yatırım aramaktayız.

Yayınlanma tarihi: 09 Aralık 2017