Early Customer Demo Day Girişimciler Şirketlere Satış Sunumu Yapıyor 23 Mayıs 2017 Deloitte Merkez Ofisi Kurumsal Başvurusu Girişimci Başvurusu
20+ Seçilmiş Girişimci
100+ Katılımcı
20+ Şirket

Girişimlerin yenilikçi çözümlerini dinleyin, şirketinize adapte edin. İlk çözüm ortağı olarak özel fırsatlardan ve size özel çözümlerden faydalanın. Dünya çapında çözümlerin geliştirilmesine katkıda bulunun!

ŞİRKETLER NEDEN KATILMALI?

Yeni teknoloji girişimlerine ulaşmak isteyen şirketler bu etkinlikte yer alacaklar. Startuplar, yeni ve taze ürünleri ile şirketlere enerji katabilmekte, yeni müşteri kazandırıp, maliyet avantajı sunabilmektedir. Yarının en başarılı şirketleri bu yenilikleri en hızlı hayata geçirenler olacak. Yenilikçi çözümleri olan girişimlerle erken aşamada tanışan şirketler rekabette avantaj sağlayacaklar.

GİRİŞİMCİLER NEDEN KATILMALI?

Girişimciler hedef kitleleri olan şirket yöneticileriyle buluşarak, onlara enerji katacak ürün ve servislerini anlatma fırsatı yakalayacaklar. Büyük markaları erken aşamada müşteri veya kullanıcıları olarak kazanabilecek girişimler, hem ürünlerini iyileştirme hem de pazarda öne çıkma şansına sahip olacaklar.

GİRİŞİMCİLER ŞİRKETLERE SATIŞ SUNUMU YAPIYOR

23 Mayıs Salı günü Deloitte Merkez Ofisi'nde teknoloji girişimleri, şirketlerin farklı departmanlarına yönelik yaratıcı çözümlerini sunacaklar.

KATILIMCI FİRMALAR

E-posta Listemize Kaydolarak Etohum Etkinlikleri İle Haberleri Anında Yakalayabilirsin

PROGRAM

  1. Karşılama – Kayıt
  2. Girişimci Sunumları
  3. Kahve Arası
  4. Girişimci Sunumları
  5. Öğle Yemeği
  6. Girişimci Sunumları
  7. Kahve Arası
  8. Girişimci Sunumları
  9. Networking
  10. Kapanış
Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cd. No:1, 34398 Şişli/İstanbul